OFERTA CENNIK GALERIA OKOLICA ZAUFALI NAM KONTAKT
   
ZAUFALI NAM
 
 

Treść wiadomości:
Dziękujemy bardzo za cały pobyt i to wszystko co doświadczyliśmy w Turawie.
Mieliśmy jechać do Zakopanego (Kiry) na kurs, a znaleźliśmy się w Turawie- nie żałujemy, wręcz przeciwnie jesteśmy bardzo zachwyceni.
Chwalimy gdzie się da :)
Pozdrawiamy
Druhowie z OSP Chorzelów, 12.04.2017r.

Treść wiadomości:
Witam pozdrawiam wszystkich z Bieszczad oczywiście bardzo serdecznie zapraszam .Pani Olu bardzo bardzo dziękuję za kurs na który mogłam pojechać pomimo wielu wątpliwości zrobiłam zaliczyłam i zdałam, ale to wszystko dzięki wam instruktorom, którzy prosto logicznie i precyzyjnie prowadzili wszystkie zajęcia, panu Staszkowi, który czuwał nad wszystkim, Pani i Kai, która ukradła mi wóz strażacki na zajęciach Z TRIAZU, paniom kucharkom POPROSTU wszystkim robicie kawał dobrej roboty i róbcie to dalej do końca świata i jeden dzień dłużej .A ja że swojej strony zapewniam, że będę polecała każdemu i napiszę o Was do Warszawy!.

BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
WIOLETTA PIETRZYK

PROSZE O LINK DO ZDJĘĆ!

Treść wiadomości:
Witam
Wspaniały ośrodek szkoleniowy w cichym i spokojnym miejscu. Kadra instruktorów na wysokim poziomie z dobrym podejściem do kursantów. Posiłki bardzo smaczne. Dziękuje za mile spędzony czas podczas kursu KPP. I mam nadzieje że kiedyś uda mi się tu wrócić.

Pozdrawiam
Damian

Treść wiadomości:
Witam Pani Olu, tutaj Marta, kierowniczka grupy z kursu KPP (12-17.09), bardzo dziękujemy za przemiłą obsługę, za rewelacyjną organizacje zajęć i za cały pobyt. Wątpię by ktoś źle wspominał ten wyjazd. Wszyscy mamy nadzieję że spotkamy się w takim składzie za 3 lata również w Turawie. Proszę jeszcze raz podziękować wszystkim wykładowcom. Proszę być spokojnym, złego słowa nie powiemy bo naprawdę nie ma na co.
Życzę powodzenia i mam nadzieje że do zobaczenia wkrótce :)
Pozdrawiam

Treść wiadomości:
Z całego serca dziękuję bardzo za przekazaną wiedzę. W ośrodku czułem się jak w domu wspaniała atmosfera przez cały okres szkolenia. Ludzie którzy pracują w tym ośrodku są ludźmi z dużym doświadczeniem i wiedzą.
Z czystym sumieniem polecam ośrodek szkoleniowy innym jednostką.

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia 
Druh Radoslaw Glapa OSP Gizalki

Treść wiadomości: Nazywam sie Marta S., jestem strażakiem OSP Dobra, brałam udział w szkoleniu pomocy przedmedycznej w Turawie w październiku 2015r. Chcę serdecznie podziękować za przekazaną mi wiedzę. Kilka dni temu udzielałam pomocy koledze, resuscytacja niestety nie pomogła (to był trzeci zawał ).
Dziękuje za to, że wiedziałam jak się zachować, nie spanikowałam i potrawiłam zapanować nad ludźmi. Ogromne podziękowania dla wszystkich instruktorów, szczególnie dla panów Staszka i Norberta.
Marta

Witam Serdecznie.
Zwracam się z prośbą o przesłanie linku z kursu KPP który odbył się w dniach 19-24.10 dla województwa kujawsko- pomorskiego.
A jednocześnie dziękuje za miła atmosferę, wyszkolenie i informacje na temat pierwszej pomocy.
Ośrodek jest super, kuchnia jak w domu :) co złego to nie my :) a cała okolica idealna na wypoczynek letni (cisza i spokój)
pozdrawiam wszystkich pracowników ośrodka szkoleniowego STRAŻAK oraz wszystkich instruktorów.
Miejmy nadzieje ze zobaczymy się ponownie taka grupą za 3 lata przy recertyfikacji :)

ze strażackim pozdrowieniem
Robert Jętczak
OSP Aleksandrów Kujawski

 

Treść wiadomości: Witam, droga Pani Olu, wspominała Pani na zakończeniu kursu KPP dla strażaków OSP z lubuskiego, że będzie możliwość pobrania zdjęć, które Pani robiła. Jeśli tak, to proszę o przesłanie linka.
Pozdrawiam gorąco,

Marek Sternal
OSP Jarogniewice

P.S. Najlepiej zorganizowane szkolenie na jakim byłem:)


Treść wiadomości: Poproszę o ile to jeszcze możliwe zdjęcia ze szkolenia Recertyfikację kursu Ratownika w ośrodku "Strażak" w Turawie

PS. Bardzo interesujące zajęcia i przygotowanie kursu byłem pod wrażeniem wykwalifikowanej kadry
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie


Treść wiadomości: Witam Pani Olu. Jeszcze raz pragnę podziękować za miłą atmosferę podczas pobytu, wykładów, zajęć i egzaminu, oraz serdeczną gościnność jak i pyszne jedzonko.

Proszę o podanie linka do zdjęć z kursu
Pozdrawiam
Andrzej Sitek z OSP Czyżowice


Treść wiadomości: Witam serdecznie. Na początku jeszcze raz dziękuję w imieniu strażaków z OSP Gogołowa za przekazanie wiedzy i wyszkolenie w zakresie ratownictwa medycznego.
Proszę o zdjęcia z kursu Kpp

Pozdrawiam
Henryk Winkler


Treść wiadomości: Witam. Zakończyłem dzisiaj kurs ratownictwa medycznego w Turawie i bardzo proszę o wysłanie fotek. Było super. Bardzo dziękuję.

Pozdrawiam


Treść wiadomości: Dzień dobry  Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za możliwość ukończenia kursu KPP jak i za wiedzę jaką nabyłem. Prosiłbym o link o którym Pani mówiła do zdjęć z kursu i egzaminu

Pozdrawiam
Krzysztof Lachowicz


Treść wiadomości: Witam, Piszę w sprawie zdjęć z kursu który zakończył się dzisiaj, proszę o udostępnienie.
W imieniu ratowników z Gminy Ogrodzieniec dziękuję za świetnie zorganizowany kurs i egzamin, pozdrawiam serdecznie.

Łukasz Marczyk
Prezes OSP Ogrodzieniec
www.ospogrodzieniec.pl


Treść wiadomości: Witam, Wielkie dzięki za możliwość uczestnictwa w dniach 14-20 kwietnia w kursie KKP z super fachowcami w tej dziedzinie. Proszę o możliwość skorzystania za 3 lata z recertyfikacji.
Czy zorganizowana zostanie taka recertyfikacja?
pozdrawiam,

Wojtek Siwek


Treść wiadomości:  Witam! Proszę o udostępnienie linku do fotek z ostatniego kursu KPP w Turawie zakończonego dzisiaj ;)  Korzystając z okazji, raz jeszcze dziękuję ślicznie za WSPANIAŁE szkolenie. W szczególności za wysoki merytoryczny poziom szkolenia dzięki któremu tydzień na Opolszczyźnie nie był zmarnowanym. Gratuluje DOSKONAŁEJ kadry (współpracowników) praca w takim zespole musi być przyjemnością :)

Pozdrawiam gorąco
Edwin Mazurkiewicz
OSP Krzeszowice


Treść wiadomości: Witam, z tej strony Błażej Płaczek. Proszę o przesłanie linku do zdjęć z fenomenalnego kursu :)
Pozdrawiam


Treść wiadomości: Pani Aleksandro. Poproszę o zdjęcia z kursu Ratowników - OSP Konstantynów Łódzki.
Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonego szkolenia w bardzo miłej atmosferze i bardzo fajnej kadrze wykładowców.
W najbliższym czasie postaramy się wystawić jak najbardziej pozytywną opinie o Państwa szkoleniu na naszej stronie jak i profilu jednostki.

Pozdrawiam.
Piotr Izydorczyk.


Treść wiadomości: Witam  Pani Aleksandro proszę o przesłanie zdjęć z kursu w Turawie. Tego zajebistego kursu


Treść wiadomości: Witam serdecznie Pani Olu :)
Zgodnie z ustaleniami pisze do Pani w sprawie dostępu do zdjęć ze szkolenia, którego miałem przyjemność być uczesnikiem :)

Serdeczne pozdrowienia ode mnie i moich kolegów z OSP Bełchatów.

Z poważaniem Maciej Cinkowski.