Recertyfikacja KPP

Terminy recertyfikacji KPP w Ośrodku „Strażak” w Turawie w 2020 roku:

11-12 września
18-19 września
09-10 października
23-24 października
13-14 listopada
04-05 grudnia

Karta uczestnika szkolenia - STRAŻAK TURAWA

UWAGA, UWAGA!

W związku z ogromnym zainteresowaniem jednostek OSP oraz niekończącymi się telefonami od WAS podajemy nowe terminy RECERTYFIKACJI kpp w Ośrodku „Strażak” w Turawie.

Przypominamy, że WSZYSCY nasi instruktorzy posiadają wyższe wykształcenie, mają uprawnienia pedagogiczne i stanowią wieloletnią, doświadczoną kadrę opolskich zespołów ratownictwa medycznego – nie są z tzw „łapanki”, a do swych obowiązków i zajęć oprócz wiedzy dokładają to, co najważniejsze- prawdziwe doświadczenie i masę sytuacji symulowanych!

Jeśli masz grupę strażaków minimum 18 osobowa i chcesz byśmy przyjechali do Was i zrobili krotki kurs przypominający oraz egzamin potwierdzający nabycie uprawnień ratownika zadzwoń! Ustalimy indywidualne warunki!

W ramach opłaty zapewniamy:

  • przygotowanie w grupach
  • wyżywienie obiad, kolacja, śniadanie, przerwy kawowe
  • nocleg
  • egzamin
  • W związku z wątpliwościami dotyczącymi interpretacji nowych przepisów w zakresie kursu kwalifikowanej pierwszej pomocy, proszę o przyjęcie poniższego stanowiska. Mocą rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 3 grudnia 2019 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie kursu w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy
    Czytaj: Informacja dla Wojewodów – dot KPP

Wszelkich informacji udziela Kierownik Ośrodka Aleksandra Ambros

Zadzwoń i zapisz się – decyduje kolejność zgłoszeń!


Zobacz również: KURSY KPP 2020