Podziękowania:

Treść wiadomości:
Najważniejsze to zachować spokój..i sprawdzić oddech poszkodowanego..dalej albo mamy tzw „czas” na właściwą procedurę albo resuscytacja.. tylko tyle i aż tyle…60 godzin szkolenia pod czujnym okiem genialnych wykładowców i praktyków👏 z OCR sprawiło, że już się nie boję..certyfikat Ratownika Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy zobowiązuje do ratowania życia.
Ola Ambros DZIĘKUJĘ 🙏🏻 za możliwość udziału w szkoleniu‼️Wiedza, która może uratować życie jest bezcenna! Do zobaczenia na recertyfikacji za 3 lata🤗
Treść wiadomości:
Była i jest moc! Bardzo profesjonalny zespół, piękne miejsce, organizacja na szóstkę z plusem. A jakie pysznego domowe jedzenie, mniam:-) Teraz mogę uratować komuś życie❤ ….. ze strachem, niepewnością, drżeniem rąk i kołataniem serca ale to nie ważne bo wiem jak to zrobić 😍
DZIĘKUJĘ całemu zespołowi i grupie, która dodawała otuchy, pomagała, rozluźniała mięśnie i skołatane serce😊
Treść wiadomości:
Pani Olu!
Proszę przekazać wszystkim szkolącym! Dziś 3 ratowników (w tym ja) po kursie w Turawie podejmowało RKO u osoby która doznała NZK… podczas pochodu z okazji święta niepodległości… 45 min go reanimowalismy – po 45′ powrócił do żywych – przytomny i reagujący na komendy! Dziękujemy!!! Ja w imieniu swoim i naczelnika i prezesa!! Dziękujemy Wam za naukę i szkolenia!!
Treść wiadomości:
Witam Pani Olu Kłania się OSP Szczawno z woj . Łódzkiego . Byliśmy niedawno na recertyfikacji z Kpp w waszym ośrodku .serdecznie dziękujemy za mila i ciepła obsługę z Państwa strony za merytoryczna wiedzę przekazana dla nas strażaków…
Pani Olu dziękuję w imieniu Prezesa swojej jednostki OSP KSRG Szczawno za tak wspaniałą kadrę ośrodka za tak miła empatyczna obsługę w waszym Ośrodku….super że jest taki ośrodek szkoleniowy .Pani Olu serdeczne podziękowania dla Pani Ośrodka którym Pani kieruje dużo zdrowia pomyślności i sukcesów.

Pozdrawiamy z OSP Szczawno woj. Łódzkie

Treść wiadomości:

Dzień dobry Pani Olu!

Serdecznie dziękujemy za możliwość odbycia kursu właśnie u Was. Zostaliśmy bardzo ciepło przyjęci, instruktorzy rewelacyjnie prowadzili swoje zajęcia i często poświęcali swoje przerwy, aby odpowiadać na pytania, które nasuwały się nam w trakcie ćwiczeń. Nigdy nie zostawiali nas bez odpowiedzi i służyli pomocą. Panie kucharki codziennie karmiły nas pysznym jedzonkiem a pan Stasiu….wulkan energii na długo pozostanie w naszych pamięciach 🙂

Niestety nie było nam dane poznać się osobiście, ale mamy nadzieję, że będziemy mogli jeszcze kiedyś zagościć w ośrodku bo jest to miejsce, które powinno działać do końca świata i jeden dzień dłużej!

Osobiście jestem dumna z tego, że mogłam uzyskać tytuł ratownika właśnie z Waszą pomocą.

W imieniu swoim i druhów OSP Łysiny-Wygnańczyce, życzymy szybkiego powrotu do zdrowia, trzymamy kciuki za to by ośrodek „Strażak” mógł bez przeszkód dalej funkcjonować i jeszcze raz z całego serca dziękujemy za możliwość uczestniczenia w Kursie KPP właśnie w Waszym ośrodku.

Pozdrawiam serdecznie

Ania M.
Kurs KPP 15-20 marca 2021r.

Treść wiadomości:

Dzień dobry!!!

Pozdrawiam serdecznie z Manchesteru. W imieniu całej grupy teatralnej „W DRODZE” z Opola a więc reżysera Pana Sławka, Beaty, Oli, Magdy, Karoliny, Wojtka, Andrzeja, Jacka i piszącego te słowa Piotrka pragnę bardzo serdecznie podziękować całej ekipie Ośrodka „STRAŻAK” za warunki jakie stworzyliście nam podczas naszych warsztatów teatralnych w dniach 20-22 lipca 2017 roku. To wymarzone miejsce do takiej twórczej pracy. A my z Waszej strony moglibyśmy liczyć na wszelką pomoc. Daliście też nam dużo ciepła i radości oraz takiej pozytywnej energii która dawała nam kopa do twórczej pracy podczas prób. Bardzo ale to bardzo za wszystko dziękujemy. Co złego to nie my. Możemy też napisać PRZYJEDZIEMY ZAŚ ?

Ps. A ja polecam się za rok do rozkładania namiotów. Szkoda że teraz tylko 2 poprawiłem ale za rok mogę więcej już nie poprawiać ale rozkładać.

Treść wiadomości:

Dziękujemy bardzo za cały pobyt i to wszystko co doświadczyliśmy w Turawie.
Mieliśmy jechać do Zakopanego (Kiry) na kurs, a znaleźliśmy się w Turawie- nie żałujemy, wręcz przeciwnie jesteśmy bardzo zachwyceni.
Chwalimy gdzie się da 🙂
Pozdrawiamy
Druhowie z OSP Chorzelów, 12.04.2017r.

Treść wiadomości:

Witam pozdrawiam wszystkich z Bieszczad oczywiście bardzo serdecznie zapraszam .Pani Olu bardzo bardzo dziękuję za kurs na który mogłam pojechać pomimo wielu wątpliwości zrobiłam zaliczyłam i zdałam, ale to wszystko dzięki wam instruktorom, którzy prosto logicznie i precyzyjnie prowadzili wszystkie zajęcia, panu Staszkowi, który czuwał nad wszystkim, Pani i Kai, która ukradła mi wóz strażacki na zajęciach Z TRIAZU, paniom kucharkom POPROSTU wszystkim robicie kawał dobrej roboty i róbcie to dalej do końca świata i jeden dzień dłużej .A ja że swojej strony zapewniam, że będę polecała każdemu i napiszę o Was do Warszawy!.
BARDZO BARDZO DZIĘKUJĘ POZDRAWIAM WSZYSTKICH.
WIOLETTA PIETRZYK

Treść wiadomości:

Witam
Wspaniały ośrodek szkoleniowy w cichym i spokojnym miejscu. Kadra instruktorów na wysokim poziomie z dobrym podejściem do kursantów. Posiłki bardzo smaczne. Dziękuje za mile spędzony czas podczas kursu KPP.

I mam nadzieje że kiedyś uda mi się tu wrócić.

Pozdrawiam
Damian

Treść wiadomości:

Witam Pani Olu, tutaj Marta, kierowniczka grupy z kursu KPP (12-17.09), bardzo dziękujemy za przemiłą obsługę, za rewelacyjną organizacje zajęć i za cały pobyt. Wątpię by ktoś źle wspominał ten wyjazd. Wszyscy mamy nadzieję że spotkamy się w takim składzie za 3 lata również w Turawie. Proszę jeszcze raz podziękować wszystkim wykładowcom. Proszę być spokojnym, złego słowa nie powiemy bo naprawdę nie ma na co.

Życzę powodzenia i mam nadzieje że do zobaczenia wkrótce 🙂
Pozdrawiam

Treść wiadomości:

Z całego serca dziękuję bardzo za przekazaną wiedzę. W ośrodku czułem się jak w domu wspaniała atmosfera przez cały okres szkolenia. Ludzie którzy pracują w tym ośrodku są ludźmi z dużym doświadczeniem i wiedzą.
Z czystym sumieniem polecam ośrodek szkoleniowy innym jednostką.
Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia
Druh Radoslaw Glapa OSP Gizalki

Treść wiadomości:

Nazywam się Marta S., jestem strażakiem OSP Dobra, brałam udział w szkoleniu pomocy przedmedycznej w Turawie w październiku 2015r. Chcę serdecznie podziękować za przekazaną mi wiedzę. Kilka dni temu udzielałam pomocy koledze, resuscytacja niestety nie pomogła (to był trzeci zawał ).
Dziękuje za to, że wiedziałam jak się zachować, nie spanikowałam i potrafiłam zapanować nad ludźmi.

Ogromne podziękowania dla wszystkich instruktorów, szczególnie dla panów Staszka i Norberta.
Marta

Treść wiadomości:

Witam Serdecznie.
Zwracam się z prośbą o przesłanie linku z kursu KPP który odbył się w dniach 19-24.10 dla województwa kujawsko- pomorskiego.
A jednocześnie dziękuje za miła atmosferę, wyszkolenie i informacje na temat pierwszej pomocy.
Ośrodek jest super, kuchnia jak w domu 🙂 co złego to nie my 🙂 a cała okolica idealna na wypoczynek letni (cisza i spokój) pozdrawiam wszystkich pracowników ośrodka szkoleniowego STRAŻAK oraz wszystkich instruktorów.
Miejmy nadzieje ze zobaczymy się ponownie taka grupą za 3 lata przy recertyfikacji 🙂
Ze strażackim pozdrowieniem
Robert Jętczak
OSP Aleksandrów Kujawski

Treść wiadomości:

Witam, droga Pani Olu, wspominała Pani na zakończeniu kursu KPP dla strażaków OSP z lubuskiego, że będzie możliwość pobrania zdjęć, które Pani robiła. Jeśli tak, to proszę o przesłanie linka.
Pozdrawiam gorąco,
Marek Sternal
OSP Jarogniewice
P.S. Najlepiej zorganizowane szkolenie na jakim byłem:)

Treść wiadomości:

Poproszę o ile to jeszcze możliwe zdjęcia ze szkolenia Recertyfikację kursu Ratownika w ośrodku „Strażak” w Turawie
PS. Bardzo interesujące zajęcia i przygotowanie kursu byłem pod wrażeniem wykwalifikowanej kadry
Dziękuję i pozdrawiam serdecznie

Treść wiadomości:

Witam Pani Olu. Jeszcze raz pragnę podziękować za miłą atmosferę podczas pobytu, wykładów, zajęć i egzaminu, oraz serdeczną gościnność jak i pyszne jedzonko.

Proszę o podanie linka do zdjęć z kursu

Pozdrawiam
Andrzej Sitek z OSP Czyżowice

Treść wiadomości:

Witam serdecznie. Na początku jeszcze raz dziękuję w imieniu strażaków z OSP Gogołowa za przekazanie wiedzy i wyszkolenie w zakresie ratownictwa medycznego.
Proszę o zdjęcia z kursu Kpp
Pozdrawiam
Henryk Winkler

Treść wiadomości:

Witam. Zakończyłem dzisiaj kurs ratownictwa medycznego w Turawie i bardzo proszę o wysłanie fotek.

Było super. Bardzo dziękuję.

Pozdrawiam

Treść wiadomości:

Dzień dobry  Chciałbym jeszcze raz serdecznie podziękować za możliwość ukończenia kursu KPP jak i za wiedzę jaką nabyłem.
Prosiłbym o link o którym Pani mówiła do zdjęć z kursu i egzaminu
Pozdrawiam
Krzysztof Lachowicz

Treść wiadomości:

Witam, Piszę w sprawie zdjęć z kursu który zakończył się dzisiaj, proszę o udostępnienie.
W imieniu ratowników z Gminy Ogrodzieniec dziękuję za świetnie zorganizowany kurs i egzamin, pozdrawiam serdecznie.
Łukasz Marczyk
Prezes OSP Ogrodzieniec
www.ospogrodzieniec.pl

Treść wiadomości:

Witam, Wielkie dzięki za możliwość uczestnictwa w dniach 14-20 kwietnia w kursie KKP z super fachowcami w tej dziedzinie.
Proszę o możliwość skorzystania za 3 lata z recertyfikacji.
Czy zorganizowana zostanie taka recertyfikacja?
pozdrawiam,

Wojtek Siwek

Treść wiadomości:

Witam! Proszę o udostępnienie linku do fotek z ostatniego kursu KPP w Turawie zakończonego dzisiaj 😉  Korzystając z okazji, raz jeszcze dziękuję ślicznie za WSPANIAŁE szkolenie. W szczególności za wysoki merytoryczny poziom szkolenia dzięki któremu tydzień na Opolszczyźnie nie był zmarnowanym.

Gratuluje DOSKONAŁEJ kadry (współpracowników) praca w takim zespole musi być przyjemnością 🙂

Pozdrawiam gorąco
Edwin Mazurkiewicz
OSP Krzeszowice

Treść wiadomości:

Witam, z tej strony Błażej Płaczek.

Proszę o przesłanie linku do zdjęć z fenomenalnego kursu 🙂
Pozdrawiam

Treść wiadomości:

Pani Aleksandro. Poproszę o zdjęcia z kursu Ratowników – OSP Konstantynów Łódzki.
Jak najbardziej jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonego szkolenia w bardzo miłej atmosferze i bardzo fajnej kadrze wykładowców.

W najbliższym czasie postaramy się wystawić jak najbardziej pozytywną opinie o Państwa szkoleniu na naszej stronie jak i profilu jednostki.

Pozdrawiam.
Piotr Izydorczyk.

Treść wiadomości:

Witam  Pani Aleksandro proszę o przesłanie zdjęć z kursu w Turawie.
Tego zajebistego kursu

Treść wiadomości:

Witam serdecznie Pani Olu 🙂
Zgodnie z ustaleniami pisze do Pani w sprawie dostępu do zdjęć ze szkolenia, którego miałem przyjemność być uczestnikiem 🙂
Serdeczne pozdrowienia ode mnie i moich kolegów z OSP Bełchatów.

Z poważaniem Maciej Cinkowski.